قالب وردپرس چیست؟

پس از نصب و راه اندازی وردپرس، می توانید طراحی ظاهر آن را به دلخواه خود تغییر دهید که در این مورد می توانید از بخش نمایش> پوسته‌ها اقدام به اعمال تغییرات ظاهری سایت خود کنید. پوسته یا قالب وردپرس ( WordPress theme) طرح ظاهری وبسایت شما ست که می توانید با استفاده از زبان های مختلف برنامه نویسی همچون Css، بسته های فونت آیکون و… از ظاهری بروز در آن استفاده کنید. قالب های رایگان و متنوع بسیاری برای وردپرس وجود دارند که می توانید آن ها را در موتورهای جستجو سرچ و بارگذاری کنید.

پس از انتخاب قالب وردپرس مناسب، می توانید با تغییر در چیدمان المان های مختلف صفحه مانند نمایش بخش های دسته بندی، آخرین مطالب، آخرین دیدگاه ها و… اقدام به سفارشی سازی ظاهر سایت خود کنید و بخش های مختلف را با سلیقه مناسب و دلخواه خود در سایت اختصاصی سازی کنید.

وردپرس در سایت رسمی خود منبع عظیمی از انواع قالب ها و پوسته های وردپرسی را دارد که بر اساس دسته بندی و فیلترهای مناسب در آن متناسب با نیاز وب سایتتان می توانید اقدام به جستجوی هرگونه قالب وردپرس مانند خبری، فروشگاهی، شخصی، شرکتی و… کرده و از آنها استفاده کنید. این منبع بزرگ را با نام مخزن وردپرس می شناسیم. برای دسترسی به مخزن قالب های وردپرس می توانید به آدرس wordpress.org/themes مراجعه کنید.

نوشتن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *