سئو و کلمات کلیدی

سئو و کلمات کلیدی

سئو و کلمات کلیدی

این عبارات که کلیاتی از فعالیت و چکیده موضوع هر سایت را نشان می‌دهند، سبب می‌شوند تا مخاطبینی که در پی یافتن منبع و اطلاعاتی پیرامون موضوع این سایت هستند، به‌جای وارد کردن مستقیم آدرس که برای عده‌ای امر دشواری است، تنها با نوشتن و جستجوی کلمه‌ای خاص در موتور های جستجوگر به تارنمای مورد نظر برسند.

در همین رابطه تعریف کردن چند کلمه کلیدی برای یک وبسایت سبب می شود تا شعاع دایره فعالیتی آن بیشتر شود ، اما این مطلب به این معنا نیست که با ازیاد این کلیدواژه‌ها، لزوماً تعداد بازدیدهای سایت نیز بیشتر می‌شود، چرا که کیفیت و کمیت این عبارات دو مبحث جداگانه بوده و دیده شدن این دامنه‌ها در گرو تقویت محتوا، شکل و ساختار داخلی و ظاهر خارجی آن است. درست همان اقدامات کیفی که به مجموعشان سئو می‌گوییم.

شما در هر حوزه و کسب و کاری که مشغول به فعالیت بوده و بدین واسطه پولی را به‌دست می‌آورید، بی‌تردید دارای عبارات و اصطلاحاتی در آن هستید که مختص حرفه شما بوده، تعریفی کلی از گستره اقدامات شما ارائه می‌دهد، دوستان و آشنایان‌تان با شنیدن نام آنها به یاد شما افتاده و چنانچه بتوانید افراد بیشتری که در پی آنها هستند را جذب کنید، عملاً فروش و سود کاریتان را نیز افزایش داده‌اید.

نکته: کلمه کلیدی سایت شما، تولید محتوا، حوزه کار، محصول، خدمات و یا پدیده ای مرتبط با هریک از آن ها در حرفه شماست.

نوشتن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *