سئو وردپرس

سئو وردپرس

سئو وردپرس یعنی بررسی تمام جوانب سئو در سیستم مدیریت محتوا که باعث ارتقاء بازاریابی آنلاین و رتبه سایت شما در موتورهای جستجو می شود . همچنین سئو وردپرس ، مساله ی مهمی است که از همان ابتدای راه اندازی سایت باید به آن توجه کرد و تنظیمات مربوط به آن را در وردپرس اعمال کرد تا بتوان بهترین نتیجه را از بهینه سازی سایت دریافت کرد.

برای آنکه سایت شما در صفحه ی اول موتور جستجو قرار گیرد ، باید بر روی محتوای وبسایت خود کار کنید تا نتیجه‌ی خوبی را بدست آورید .

چنانچه بخواهید، سایت به رنک و رتبه ی خوبی برسد ، راه های زیادی وجود دارد . در قدم اول باید بدانید که از کدام ابزار جستجو استفاده کنید . چنانچه شما بر روی برند و سازماندهی سایت خود کار کنید ، میتوانید بر روی رنک آن تاثیر بسزایی داشته باشید.

اکثریت افراد ، بعد از جستجو ، به 3 نتیجه ی اول موتور جستجوی گوگل توجه می‌کنند و اگر رنک شما جزء شماره های 11 به بعد باشد ممکن است اصلا دیده نشوید . حتی افراد هنگام جستجو به صفحه ی دوم هم نمی روند و گوگل بهترین نتیجه ها را در صفحه ی اول قرار می دهد بنابراین اگر میخواهید سایت شما در صفحه ی اول گوگل قرار گیرد باید به سئو سایت خود توجه ویژه داشته باشید .  

برای آنکه سایت شما در صفحه ی اول گوگل قرار گیرد ، باید کلمات کلیدی مناسبی را پیدا کنید که بیشترین جستجو را دارند و سپس براساس آن کلمه ی کلیدی ، محتوای ارزشمندی را تولید کنید . محتوا باید مفید ، مرتبط و بروز باشد تا بتوانید تعداد کلیک بالایی را از آن دریافت نمایید .

نوشتن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *