امنیت وردپرس

امنیت وردپرس

مهم ترین اصل در طراحی سایت ، امنیت آن است که بسیار حائز اهمیت می باشد . هنگامی که می خواهیم یک سیستم مدیریت محتوا برای طراحی سایتمان انتخاب کنیم ، باید سیستمی را در نظر بگیریم که با آن بتوانیم امنیت سایت را بالا ببریم . چنانچه به امنیت سایت خود اهمیت ندهیم و سایت هک شود ، هم از جنبه ی شهرت کسب و کار خود و هم از جنبه ی مالی دچار ضرر خواهیم شد بنابراین امنیت سایت یکی از موارد ضروری و مهم در طراحی سایت به شمار می رود .

امروزه وردپرس توسط بسیاری از توسعه دهندگان ، بررسی ، عیب یابی و به روز رسانی می شود و از لحاظ امنیت ارتقا یافته است . بدلیل اینکه سیستم مدیریت محتوای وردپرس پرکاربردمی باشد و افراد زیادی برای توسعه کسب و کار خود از آن استفاده می کنند ، همین مساله باعث جذب هکرها به سمت آن می شود که برای رفع این مشکل باید امنیت آن را تامین کنیم .

جهت تامین امنیت سایت خود ، همیشه از افراد متخصص کمک بگیرید . اگر شما بدون داشتن آگاهی و تخصص کافی اقدام به تامین امنیت سایت خود نمایید ، نه تنها امنیت آن را بالا نبرده اید بلکه ممکن است صدمات زیادی را به سایت خود وارد نمایید .

یکی از دغدغه های صاحبان مشاغل این است که چگونه امنیت سایت خود را تامین کنند . برخی از این افراد جهت راه اندازی سایت خود از هاست های ضعیف و ارزان قیمت استفاده می کنند در نتیجه در طول کار با مشکلات عدیده ای مواجه می شوند .

وردپرس از امنیت بالایی برخوردار است و امروزه اکثریت سایت های دنیا از این سیستم مدیریت محتوا برای طراحی سایت خود استفاده می کنند . با اینکه وردپرس به خودی خود امن است اما برای امن تر کردن آن می توان از افزونه هایی استفاده نمود .

نوشتن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *